Biz Kimiz

DOKA Yolculuğu Hakkında

image

Tarihçe

Genç kuşak tarafından tercih edilen DOKA ayakkabı modayı İtalya ile aynı anda oluşturmaktadır. İtalya’ya ihracat yapan DOKA, kalitesi ve şıklığı ile Avrupalı üreticilerin önünde yer alıyor. DOKA , ürünlerini sadece Türkiye’de değil Avrupa’daki fuarlarda da sergiliyor. Ürünler tamamen ergonomiye önem verilerek doğal materyallerden üretilir. DOKA ürün koleksiyonunda giyim uygunluğu ve kaliteyi ön planda tutmaktador. En yeni teknolojileri kullanarak üretim yapan DOKA Türkiye’de de sıfır hatalı üretim yapılabileceğini gösteriyor. DOKA, kreasyonundaki hem klasik hem de spor modellerle, müşterilerine çeşitli alternatifler sunar. Günümüzde ayakkabı artık sadece bir ihtiyaç değil aynı zamanda kıyafeti tamamlayan bir aksesuar haline gelmiştir. DOKA modayı yakından takip etmek isteyenlerin tek adresidir.

Vizyon & Misyon

Perakendecilik alanında yenilikleri sürekli takip eden, müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunan, yüksek nitelikli kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almaktır.
Misyon

Tüm hizmetleri hızlı, kaliteli ve güvenli bir şekilde sunarak markamızın bilirliğini ve değerini artırmak, karlılıkla büyümeyi sürekli kılarak firmamıza ve çalışanlarımıza değer yaratmaktır.

Müşterilerimizin her türlü ürüne kolay ve hızlı ulaşmalarını, etkin ve güvenilir hizmet almalarını sağlamak, problemleri diyalog içinde iyi niyetli girişimlerle gidermeye çalışmak; her zaman problemin değil, çözümün bir parçası olmak, Koşulsuz müşteri mutluluğu ilkesi ile giyim uygunluğu ve kalite öncülüğünü magazacılık alanunda koruyarak pazarı geliştirmektedir.

image